Wiosenne Targi Ogrodnicze, Targi Pszczelarskie i Podlaskie Targi Budownictwa Wiejskiego w Szepietowie

Wiosenne Targi Ogrodnicze, Targi Pszczelarskie i Podlaskie Targi Budownictwa Wiejskiego w Szepietowie (13-14 kwietnia)

Coś dla profesjonalnych ogrodników jak i amatorskich miłośników ogrodów – Targi Ogrodnicze w Szepietowie. Co lubię w nich najbardziej? Że znajdę tam wszystko czego potrzebuje – artykuły ogrodnicze, sprzęt ogrodniczy, ekonawozy, torfy, elementy małej architektury krajobrazu, meble ogrodowe czy grille.

Dużo wiedzy od doświadczonych ogrodników i pszczelarzy

Na Targach w Szepietowie możemy spotkać prawdziwych profesjonalistów, którzy z chęcią podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Specjaliści z PODR udzielą porad z zakresu produkcji zwierzęcej, roślinnej, zasad integrowanej ochrony roślin, ekonomiki produkcji, przedsiębiorczości, ekologii i agroturystyki.

Dodatkowo dla miłośników pszczelarstwa odbędzie się wykład Pawła Szyszko o temacie „Nowoczesne metody pszczelarstwa na przykładzie kanadyjskich pasiek towarowych”.

Targi atrakcyjne dla całej rodziny

Konkursy dla dzieci – „Zgadnij co to za roślina” i „Dziecko bezpieczne na wski” będą okazją do zgarnięcia atrakcyjnych nagród. Dzieciaki ucieszą się też z wystawy królików. W tym roku będzie można podziwiać wiele ciekawych ras jak olbrzym belgijski czy baran francuski.

Budownictwo wiejskie

Równocześnie na targach swoje stoiska będą miały firmy zajmujące się budownictwem wiejskim. To ciekawy temat dla hodowców zwierząt, a także dla osób zajmujących się uprawami szklarniowymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *